הכנס הלאומי להתמודדות עם מצבי חירום

באנר 6 כנס למצבי חירום ה_8

 

     30 יוני 2021, מרכז הכנסים - יד בנימין  

ניהול מצב חירום לאומי  - תפיסת ניהול המדינה בעת משבר ברמה הלאומית

מהקורונה ועד "שומר – החומות" - יישום הלקחים וההיערכות הנדרשת 

 

"...ההשתתפות בכנס החירום הלאומי הנה צו-השעה..."   

 

מתקפת טילים , אסונות טבע, פעולות טרור, מגיפה/ פנדמיה, רעידות אדמה , התקפה בלתי קונונציונאלית, חומרים מסוכנים, טרור קיברנטי, הגנה על יישובים

 

 

כנס החירום הלאומי הנו מפגש פיסגה מקצועי של כל הגורמים והגופים האחראים על ההתמודדות והטיפול במצבי חירום ומשברים ברמה הלאומית.

הכנס מקיים רב-שיח ודיון בנושאים המורכבים והבוערים הנמצאים על סדר היום הציבורי בכל הקשור להיערכות ולמוכנות הגופים הציבוריים, הממלכתיים, האזרחיים והרשויות המקומיות במדינת ישראל להתמודדות עם האירועים והשלכותיהם ולניהול המשבר.

הכנס שהינו האירוע המרכזי בתחום החירום, נערך מזה 8 שנים ויוצר תשתית לשיתוף פעולה. מהבכירים קובעי המדיניות ועד בעלי התפקידים במעגלי התגובה השונים האחראים על הניהול ומתן המענה בפועל לאוכלוסיית המדינה. כ- 800 בעלי תפקידים במגזר הממלכתי, הציבורי והפרטי.

כנס החירום הלאומי ה- 8 נערך בחסות "הפורום הלאומי להתמודדות עם מצבי חירום" ובשיתוף עם תנועת "מפקדים למען ביטחון ישראל". שני ארגונים חשובים ומשמעותיים אלו חברו למטרת הובלת תהליך של שינוי בתפיסת הניהול של מדינת ישראל במצבי חירום לאומי.

לכנס חשיבות ציבורית רבה בעיסוקו בנושאים במרכז סדר היום של מערכות החירום והביטחון בישראל. קיומו תורם תרומה משמעותית למודעות וליכולות של המערכות ולמשתתפיו . השנה יעסוק הכנס בניתוח המשברים שעברו על מדינת ישראל  ובגיבוש המלצות לתפיסת הניהול ברמה הלאומית.

הנכם מוזמנים להשתתף בכנס חשוב זה אשר קיומו הינו אינטרס ציבורי, בטחוני ומקצועי

 

 

                   ״קהילת החירום ביטחון והחירום מצדיעים לדרום״             

 ועדת ההיגוי של כנס החירום הלאומי החליטה להעביר את הכנס לדרום הארץ לאות תמיכה והזדהות

ולהקל על הגעתם של אנשי מערך  החירום והביטחון מישובי הדרום והעוטף.

 

 

 בהשתתפות: משרדי ממשלה, תעשיות, מוסדות ציבור, קציני פיקוד העורף, רח"ל, מד"א, כב"ה, משטרת ישראל, משרד הבריאות, מנהלי חירום במוסדות, ברשויות מקומיות, ביישובים, בגופים ציבוריים וממלכתיים, ציוותי צ"חי, מנבט"ים, קבטי"ם, בתי חולים, גופי תשתית, חברות, מפקדי יחידות חילוץ, ראשי ערים, מנכ"לי רשויות ויישובים, מהנדסי רשויות, ממוני מל"ח, חברי כנסת וחברי ועדות הממשלה ועוד. 

 

 

לרישום לכנס לחצו כאן